Czym są Bambetle?

Bambetle to nic innego jak Twoje bagaże - plecaki, walizki czy torby niezbędne podczas podróży.

Na czym polega usługa Bambetle+?

Bambetle+ oferują unikalną możliwość nadania bagażu przed podróżą i odebrania go w miejscu docelowym. Dzięki temu unikasz uciążliwego przeciągania bagażu po dworcach, a także masz pewność, że Twoje rzeczy są w bezpiecznych rękach.

Podróżuj bez zbędnego bagażu.

Dzięki naszej usłudze możesz w prosty sposób nadać swoje rzeczy przed wyjazdem i mieć pewność, że czekają na Ciebie w miejscu docelowym.

Wybierz połączenie i uzupełnij listę pasażerów

Wybierz usługę Bambetle+

Wpisz adres nadania Bambetli

Podaj liczbę bagaży i wybierz godzinę odbioru

Wpisz adres docelowy Bambetli

Dokończ zakup biletu 👍

Dowieziemy je wszędzie, na terenie całego kraju.

Do pensjonatu, domu dawno niewidzianej cioci lub nawet górskiego schroniska.

Przyjedziemy po Twoje bambetle spakowane w zwykłą walizkę, plecak lub torbę podróżną.

Nie musisz robić nic więcej – odbierzemy Twoje bambetle takie jakie są, bez żadnej folii, bez żadnego kartonu. Nie musisz też drukować żadnych kwitów czy listów przewozowych, wszystko zrobimy za Ciebie.

Jaki bagaż można nadać przez Bambetle+?

Bambetle podzieliliśmy na 3 kategorie cenowe, w zależności od ich masy: do 5, 15 i do 30 kilogramów. Ceny zaczynają się już od 39 zł za sztukę bagażu. W zależności od potrzeb można jednocześnie nadać bagaże z różnych kategorii wagowych.

Każdy z bambetli powinien mieć maksymalnie 200 cm długości, a jego obwód (długość + 2x szerokość + 2x wysokość) nie może być większy niż 450 cm. Ale spokojnie – w tych wymaganiach zmieści się nawet największa walizka!

Często zadawane pytania

Tak. W ramach usługi Bambetle+ można nadać torbę, plecak, walizkę lub jakikolwiek bagaż. Nie jest wymagane żadne dodatkowe pakowanie lub zabezpieczenie (np. karton lub folia).

Nie. Odbiór i dostawa Bambetli odbywa się wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Standardowo dostawa Bambetli odbywa się już następnego dnia roboczego po dniu nadania.

Przedsprzedaż usługi Bambetle+ wynosi 30 dni. Najpóźniej można ją zamówić wtedy gdy pomiędzy dniem podróży, a dniem zamówienia występuje co najmniej jeden dzień roboczy – tj. zazwyczaj jest to na 48h przed podróżą.

Maksymalne wymiary Bambetli:
– maksymalna długość Bambetli: 200 cm,
– obwód Bambetli liczony zgodnie z wzorem (długość + 2x szerokość + 2x wysokość) nie większy niż 450 cm.
Gdzie długość stanowi najdłuższy bok podstawy.

Maksymalna waga Bambetli zależy od wybranego produktu podczas zamówienia i wynosi:
– 5 kg dla Bambetli 5 kg,
– 15 kg dla Bambetli 15 kg,
– 30 kg dla Bambetli 30 kg.

W ramach zamawianej usługi Bambetle+, łączna liczba Bambetli jaką Pasażer może nadać poprzez aplikację KOLEO oraz poprzez Obsługę Klienta w ramach jednego biletu na przejazd pociągiem wynosi maksymalnie 6 sztuk.

Nie. Bambetle nie wymagają specjalnego przygotowania ani pakowania.

Pasażer nie musi być obecny przy nadaniu Bambetli. Gdy Pasażer nie jest nadawcą to musi zadbać by nadawca (np. recepcja hotelowa) był obecny pod adresem nadania w dniu nadania oraz wydał Bambetle kurierowi we wskazanym dniu.

Pasażer nie musi być obecny przy odbiorze. Gdy Pasażer nie jest odbiorcą (np. recepcja hotelowa) to musi zadbać by odbiorca był obecny w miejscu dostawy oraz by odebrał Bambetle od kuriera.

Kurier podejmie jedną próbę odbioru Bambetli od nadawcy.

Kurier podejmie dwie próby dostawy Bambetli do odbiorcy.

Nie. Nie trzeba nic samodzielnie drukować. Kurier będzie posiadał etykietę bagażową i sam ją przyklei do Bambetli.

Gdy Bambetle nie został odebrane lub dostarczone skontaktuj się z działem obsługi klienta pod adresem [email protected]

Gdy Bambetle został uszkodzone, sporządź protokół szkody w obecności kuriera podczas dostawy lub w momencie otrzymania Bambetli po przybyciu na miejsce wypoczynku. Celem zgłoszenia reklamacji skontaktuj się z działem obsługi klienta pod adresem [email protected]

Podróżując do hotelu lub ośrodka wypoczynkowego w polu NAZWA MIEJSCA wpisz nazwę hotelu lub ośrodka do którego podróżujesz.

Może się zdarzyć, że Bambetle zostały dodatkowo zabezpieczone przez nas podczas transportu.

Ze względów bezpieczeństwa urządzenia elektroniczne oraz posiadające akumulatory nie mogą być umieszczane w Bambetlach. Z kosmetykami, obuwiem, odzieżą, książkami, itp… nie ma najmniejszego problemu. Elektronikę lepiej wziąć ze sobą w bagażu podręcznym.

Celem sprawdzenia statusu usługi Bambetle+, w zakładce MOJE BILETY wybierz bilet razem z którym została zakupiona usługa Bambetle+. Następnie kilkając opcje wybierz BAMBETLE+

Ceny Bambetle+ kształtują się następująco:
-waga do 5kg – 39 zł
-waga do 15 kg – 59 zł
-waga do 30 kg – 69 zł

Pełny regulamin usługi
Aby móc skorzystać z Bambetli+ upewnij się, że masz aktualną wersję aplikacji KOLEO na iOS lub Android.

100% miłości do kolei.